lieferadresse Facebook_Mobile rechnung Created with Sketch. lieferadresse Created with Sketch. Easyprint-Logo ReBuy_Desktop Finnland Created with Sketch. Created with Sketch.

Lepší tisk online!

Více než 1 milion zákazníků z více než 25 zemí

nám důvěřuje jako vynikajícímu partnerovi!

Navrhnout zdarma online!

Powered by Easyprint

Využijte tisíce designových předloh nebo si

jednoduše navrhněte vlastní! 

Navrhnout zdarma online!

Fotohrnky

Všechna provedení

Trvale s 20% slevou

Fotohrnky

To by Vás mohlo obzvláště zajímat:

Reklamní technika

Samolepící fólie

Tiskoviny

Stolní kalendáře

Tiskoviny

Měsíční kalendáře

Propagační předměty

Škrabky na led

Textilní výrobky

Čepice

O tisku 24

print24 je značka Unitedprint.com SE, inovativní a globálně aktivní společnosti působící v oblasti elektronického obchodování v oblasti tisku a médií. Jako jedna z předních online tiskáren v Evropě působíme ve 22 zemích.


Základem našeho obchodního modelu je trvalé zvyšování výhod pro zákazníky. Více než 1 milion spokojených uživatelů již důvěřuje nabídkám našich devíti značek a vybírá z více než půl miliardy kombinací produktů a služeb - například celoevropské dodání za méně než 24 hodin. Ve své mladé historii již společnost Unitedprint obracela více než 1 miliardu eur.


print24 se trvale hlásí k myšlence platformy a otevírá se partnerství ve výrobě i prodeji. Společnost tak hraje rozhodující roli při utváření budoucnosti průmyslu web-to-print.

„S web-to-print propojujeme fyzické obchodování s digitální transformací.


Přitom zvládnutí procesů elektronického obchodování, IT a dat jsou stále největším aktivem naší společnosti.


A nejlepší na tom je, že to všechno stále jen začíná - Mysli globálně. Tisknout lokálně!"


Wolfgang M. Lerchl

Zakladatel, jediný vlastník, předseda dozorčí rady “

Váš vlastní web -to -print shop: Jednoduchý - Zdarma - Okamžitý

Jak to funguje:

Prodávejte ve vlastní tiskárně a těšte se ze zkušeností a výkonu jedné z nejúspěšnějších internetových tiskáren v Evropě. Díky široké a neustále rostoucí nabídce produktů a služeb, nízkým cenám, rychlým dodacím lhůtám, vysoké kvalitě a osobní podpoře jsme umožní vám najednou nabízet tisíce produktů z oblasti tištěných produktů, textilních výrobků, reklamní technologie a velkoformátového tisku, obalového tisku, tisku fotografií a mnoha dalších. Tímto způsobem se můžete stát online tiskárnou, aniž byste museli investujte své vlastní peníze a zúčastněte se globálního trhu s objemem tržeb 100 miliard eur.


Máte -li vlastní výrobní zařízení, můžete se dokonce rozhodnout vyrábět některé online objednávky z obchodu sami. Můžete těžit z nejmodernějších technologií v oblasti obchodu a editorů a také z komplexních nabídek služeb-bez jakýchkoli nákladů na nastavení, poplatků, minimální doby nebo minimálního obratu.


Staňte se online tiskárnou snadno, bezplatně a okamžitě ve své vlastní tiskárně!

Spojte know-how špičkové online tiskárny s blízkostí k zákazníkovi

Staňte se prodejcem

Prodávejte ve svém vlastním obchodě web-to-print a těšte se ze zkušeností a výkonu jedné z nejúspěšnějších internetových tiskáren v Evropě. Díky širokému a trvale rostoucímu spektru produktů a služeb, nízkým cenám, rychlým dodacím lhůtám, vysoké kvalitě a osobním službám 24/7 umožňuje přímý přístup na trh ke globálnímu objemu prodeje 100 miliard EUR, aniž byste museli investovat sami - jednoduše, zdarma, okamžitě!


Staňte se online tiskárnou

Online tiskárny mají své vlastní tiskové kapacity. Prodáváte pomocí svého vlastního obchodu web-to-print a v reálném čase ovládáte, které online objednávky chcete vyrábět sami a které by měly být vyráběny externě. Můžete také integrovat své vlastní produkty do své nabídky - nebo rovnou do celkového portfolia print24. Prostřednictvím marketingového a prodejního dosahu našich portálů budou vaše produkty následně uváděny na trh na 26 trzích a v 18 jazycích - a pro vás zcela bez rizika. Můžete těžit z nejmodernějších technologií v oblasti obchodu a editorů a také z komplexních nabídek služeb-bez jakýchkoli nákladů na nastavení, poplatků, minimální doby nebo minimálního obratu.


Vaše výhody:

  • Přístup na trh s celosvětovým objemem prodeje 100 miliard EUR
  • Žádné zřizovací náklady, poplatky, minimální doba, minimální obrat
  • Bezplatné používání našeho vyzkoušeného online tisku a online editoru
  • Žádné investice do vlastního obchodního systému, hardwaru a softwaru
  • Komplexní backendový software s informacemi o obchodu v reálném čase
  • Trvalá expanze produktů a neustálá vylepšení služeb
  • Další marketingová příležitost pro vlastní produkty
  • Osobní pomoc a bezplatná podpora
  • Celá komunikace a dodání ve vzhledu partnerského obchodu “

Podílejte se na růstu print24 jako produkční partner

Unitedprint disponuje moderními vlastními výrobními kapacitami v oblasti ofsetového tisku, digitálního tisku a reklamní techniky a velkoformátového tisku. Podrobné softwarové výrobní postupy optimalizují denní produkci v našich výrobních závodech. 


Nepřetržitý provoz a dlouhodobá spolupráce s výrobními a logistickými partnery nám umožňují individuálně vyrábět a dodávat tiskové produkty do 24 hodin od objednávky - a to po celé Evropě!

Máte zájem o výrobní partnerství?

Neustále hledáme výrobní partnery, kteří dokážou splnit naše kvalitativní a kvantitativní požadavky, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout větší produktové portfolio s ještě rychlejšími dodacími lhůtami. Do našeho portfolia můžete přinést speciální nebo specializované produkty - například z kategorie gastronomických produktů nebo propagačních předmětů. Díky marketingovému a prodejnímu dosahu našich portálů bude vaše nabídka uvedena na trh na 26 trzích a v 18 jazycích - a pro vás zcela bez rizika. Dovolte nám tedy, abychom vás pozvali, abyste spojili své výrobní kapacity a know-how se silou elektronického obchodování společnosti Unitedprint a napsali společný příběh o úspěchu.

Kariéra na print24

print24 je moderní společnost zaměřená na inovace a růst zaměřená na elektronický obchod. S více než 500 zaměstnanci z 35 zemí jsme jednou z předních evropských společností poskytujících online tisk. Svým zaměstnancům nabízíme vzrušující zaměstnání v oblasti tisku a médií. Ať už jde o IT, marketing, výrobu (od předtiskové přípravy přes výrobu po expedici, údržbu strojů a stavební služby) nebo v jiných oblastech-pracovní příležitosti jsou rozmanité. U nás se nepočítá jen technické know-how: naši mladí tým dynamických a kreativních myslí má vysokou míru touhy učit se a zvědavost. Stručně řečeno: prostředí, kde mohou rozvíjet své kreativní nápady a kde je práce zábavná. Svým zaměstnancům nabízíme nejen profesionální vyhlídky a příležitosti pro další vzdělávání, ale také výjimečné prostředí, ve kterém je s nimi zacházeno s respektem a otevřeností.


I když jste neabsolvovali odborná školení v oblasti tisku, umožníme vám vstoupit do naší společnosti a s podporou našich odborných pracovníků vás mimo jiné kvalifikují na provozovatele tisku. Naše divize upCampus, která je konkrétně zodpovědná za odborná školení i za průběžné a pokročilé vzdělávání, nabízí našim zaměstnancům mnoho příležitostí k jejich osobnímu profesnímu rozvoji V rozmanitém pracovním prostředí vás naši specializovaní zaměstnanci a také mít možnost zúčastnit se rozsáhlých školení a kvalifikačních opatření.

Ve společnosti print24 jsou uznávány úspěchy a podporovány silné stránky. Noví zaměstnanci se stávají součástí angažovaného týmu, který využívá příležitosti a udává trendy.


Jsme držiteli prestižního ocenění „TOP národní zaměstnavatel 2016“, udělovaného zpravodajským časopisem FOCUS a ve spolupráci s hodnotícím portálem „kununu“ a několikrát bylo uděleno drážďanskou průmyslovou a obchodní komorou jako cvičná společnost.


Zvláštní důraz klademe také na správnou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, což se odráží v naší komplexní koncepci zdraví a prevence. To zahrnuje vlastní fyzioterapii společnosti a také vlastní fitness centrum s pestrou nabídkou kurzů.


Náš profil doplňují další doplňkové výhody, jako je penzijní plán sponzorovaný společností, místa ve školce nebo Dresdner Verkehrsbetriebe.