lieferadresse Facebook_Mobile rechnung Created with Sketch. lieferadresse Easyprint-Logo ReBuy_Desktop Finnland Created with Sketch. Created with Sketch.

Lepší tisk online!

Více než 1 milion zákazníků z více než 25 zemí

nám důvěřuje jako vynikajícímu partnerovi!

DESIGN ONLINE

Powered by Easyprint

Využijte tisíce designových předloh nebo si

jednoduše navrhněte vlastní! 

DESIGN ONLINE

Fotohrnky

Všechna provedení

Trvale s 20% slevou

Fotohrnky

To by Vás mohlo obzvláště zajímat:

Reklamní technika

Samolepící fólie

Tiskoviny

Stolní kalendáře

Tiskoviny

Měsíční kalendáře

Propagační předměty

Škrabky na led

Textilní výrobky

Čepice

O tisku 24

print24 je značka Unitedprint.com SE, inovativní a globálně aktivní společnosti působící v oblasti elektronického obchodování v oblasti tisku a médií. Jako jedna z předních online tiskáren v Evropě působíme ve 22 zemích.


Základem našeho obchodního modelu je trvalé zvyšování výhod pro zákazníky. Více než 1 milion spokojených uživatelů již důvěřuje nabídkám našich devíti značek a vybírá z více než půl miliardy kombinací produktů a služeb - například celoevropské dodání za méně než 24 hodin. Ve své mladé historii již společnost Unitedprint obracela více než 1 miliardu eur.


print24 se trvale hlásí k myšlence platformy a otevírá se partnerství ve výrobě i prodeji. Společnost tak hraje rozhodující roli při utváření budoucnosti průmyslu web-to-print.

„S web-to-print propojujeme fyzické obchodování s digitální transformací.


Přitom zvládnutí procesů elektronického obchodování, IT a dat jsou stále největším aktivem naší společnosti.


A nejlepší na tom je, že to všechno stále jen začíná - Mysli globálně. Tisknout lokálně!"


Wolfgang M. Lerchl

Zakladatel, jediný vlastník, předseda dozorčí rady “

Váš vlastní web -to -print shop: Jednoduchý - Zdarma - Okamžitý

Jak to funguje:

Prodávejte ve vlastní tiskárně a těšte se ze zkušeností a výkonu jedné z nejúspěšnějších internetových tiskáren v Evropě. Díky široké a neustále rostoucí nabídce produktů a služeb, nízkým cenám, rychlým dodacím lhůtám, vysoké kvalitě a osobní podpoře jsme umožní vám najednou nabízet tisíce produktů z oblasti tištěných produktů, textilních výrobků, reklamní technologie a velkoformátového tisku, obalového tisku, tisku fotografií a mnoha dalších. Tímto způsobem se můžete stát online tiskárnou, aniž byste museli investujte své vlastní peníze a zúčastněte se globálního trhu s objemem tržeb 100 miliard eur.


Máte -li vlastní výrobní zařízení, můžete se dokonce rozhodnout vyrábět některé online objednávky z obchodu sami. Můžete těžit z nejmodernějších technologií v oblasti obchodu a editorů a také z komplexních nabídek služeb-bez jakýchkoli nákladů na nastavení, poplatků, minimální doby nebo minimálního obratu.


Staňte se online tiskárnou snadno, bezplatně a okamžitě ve své vlastní tiskárně!

Spojte know-how špičkové online tiskárny s blízkostí k zákazníkovi

Staňte se prodejcem

Prodávejte ve svém vlastním obchodě web-to-print a těšte se ze zkušeností a výkonu jedné z nejúspěšnějších internetových tiskáren v Evropě. Díky širokému a trvale rostoucímu spektru produktů a služeb, nízkým cenám, rychlým dodacím lhůtám, vysoké kvalitě a osobním službám 24/7 umožňuje přímý přístup na trh ke globálnímu objemu prodeje 100 miliard EUR, aniž byste museli investovat sami - jednoduše, zdarma, okamžitě!


Staňte se online tiskárnou

Online tiskárny mají své vlastní tiskové kapacity. Prodáváte pomocí svého vlastního obchodu web-to-print a v reálném čase ovládáte, které online objednávky chcete vyrábět sami a které by měly být vyráběny externě. Můžete také integrovat své vlastní produkty do své nabídky - nebo rovnou do celkového portfolia print24. Prostřednictvím marketingového a prodejního dosahu našich portálů budou vaše produkty následně uváděny na trh na 26 trzích a v 18 jazycích - a pro vás zcela bez rizika. Můžete těžit z nejmodernějších technologií v oblasti obchodu a editorů a také z komplexních nabídek služeb-bez jakýchkoli nákladů na nastavení, poplatků, minimální doby nebo minimálního obratu.


Vaše výhody:

  • Přístup na trh s celosvětovým objemem prodeje 100 miliard EUR
  • Žádné zřizovací náklady, poplatky, minimální doba, minimální obrat
  • Bezplatné používání našeho vyzkoušeného online tisku a online editoru
  • Žádné investice do vlastního obchodního systému, hardwaru a softwaru
  • Komplexní backendový software s informacemi o obchodu v reálném čase
  • Trvalá expanze produktů a neustálá vylepšení služeb
  • Další marketingová příležitost pro vlastní produkty
  • Osobní pomoc a bezplatná podpora
  • Celá komunikace a dodání ve vzhledu partnerského obchodu “

Podílejte se na růstu print24 jako produkční partner

Unitedprint disponuje moderními vlastními výrobními kapacitami v oblasti ofsetového tisku, digitálního tisku a reklamní techniky a velkoformátového tisku. Podrobné softwarové výrobní postupy optimalizují denní produkci v našich výrobních závodech. 


Nepřetržitý provoz a dlouhodobá spolupráce s výrobními a logistickými partnery nám umožňují individuálně vyrábět a dodávat tiskové produkty do 24 hodin od objednávky - a to po celé Evropě!

Máte zájem o výrobní partnerství?

Neustále hledáme výrobní partnery, kteří dokážou splnit naše kvalitativní a kvantitativní požadavky, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout větší produktové portfolio s ještě rychlejšími dodacími lhůtami. Do našeho portfolia můžete přinést speciální nebo specializované produkty - například z kategorie gastronomických produktů nebo propagačních předmětů. Díky marketingovému a prodejnímu dosahu našich portálů bude vaše nabídka uvedena na trh na 26 trzích a v 18 jazycích - a pro vás zcela bez rizika. Dovolte nám tedy, abychom vás pozvali, abyste spojili své výrobní kapacity a know-how se silou elektronického obchodování společnosti Unitedprint a napsali společný příběh o úspěchu.

Kariéra na print24

print24 je moderní společnost zaměřená na inovace a růst zaměřená na elektronický obchod. S více než 500 zaměstnanci z 35 zemí jsme jednou z předních evropských společností poskytujících online tisk. Svým zaměstnancům nabízíme vzrušující zaměstnání v oblasti tisku a médií. Ať už jde o IT, marketing, výrobu (od předtiskové přípravy přes výrobu po expedici, údržbu strojů a stavební služby) nebo v jiných oblastech-pracovní příležitosti jsou rozmanité. U nás se nepočítá jen technické know-how: naši mladí tým dynamických a kreativních myslí má vysokou míru touhy učit se a zvědavost. Stručně řečeno: prostředí, kde mohou rozvíjet své kreativní nápady a kde je práce zábavná. Svým zaměstnancům nabízíme nejen profesionální vyhlídky a příležitosti pro další vzdělávání, ale také výjimečné prostředí, ve kterém je s nimi zacházeno s respektem a otevřeností.


I když jste neabsolvovali odborná školení v oblasti tisku, umožníme vám vstoupit do naší společnosti a s podporou našich odborných pracovníků vás mimo jiné kvalifikují na provozovatele tisku. Naše divize upCampus, která je konkrétně zodpovědná za odborná školení i za průběžné a pokročilé vzdělávání, nabízí našim zaměstnancům mnoho příležitostí k jejich osobnímu profesnímu rozvoji V rozmanitém pracovním prostředí vás naši specializovaní zaměstnanci a také mít možnost zúčastnit se rozsáhlých školení a kvalifikačních opatření.

Ve společnosti print24 jsou uznávány úspěchy a podporovány silné stránky. Noví zaměstnanci se stávají součástí angažovaného týmu, který využívá příležitosti a udává trendy.


Jsme držiteli prestižního ocenění „TOP národní zaměstnavatel 2016“, udělovaného zpravodajským časopisem FOCUS a ve spolupráci s hodnotícím portálem „kununu“ a několikrát bylo uděleno drážďanskou průmyslovou a obchodní komorou jako cvičná společnost.


Zvláštní důraz klademe také na správnou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, což se odráží v naší komplexní koncepci zdraví a prevence. To zahrnuje vlastní fyzioterapii společnosti a také vlastní fitness centrum s pestrou nabídkou kurzů.


Náš profil doplňují další doplňkové výhody, jako je penzijní plán sponzorovaný společností, místa ve školce nebo Dresdner Verkehrsbetriebe.