Icon/Greenline Created with Sketch.

  To by Vás mohlo obzvláště zajímat:

  Reklamní technika

  Samolepící fólie

  Tiskoviny

  Stolní kalendáře

  Tiskoviny

  Měsíční kalendáře

  Propagační předměty

  Škrabky na led

  Textilní výrobky

  Čepice

  O tisku 24

  print24 je značka Unitedprint.com SE, inovativní a globálně aktivní společnosti působící v oblasti elektronického obchodování v oblasti tisku a médií. Jako jedna z předních online tiskáren v Evropě působíme ve 22 zemích.


  Základem našeho obchodního modelu je trvalé zvyšování výhod pro zákazníky. Více než 1 milion spokojených uživatelů již důvěřuje nabídkám našich devíti značek a vybírá z více než půl miliardy kombinací produktů a služeb - například celoevropské dodání za méně než 24 hodin. Ve své mladé historii již společnost Unitedprint obracela více než 1 miliardu eur.


  print24 se trvale hlásí k myšlence platformy a otevírá se partnerství ve výrobě i prodeji. Společnost tak hraje rozhodující roli při utváření budoucnosti průmyslu web-to-print.

  „S web-to-print propojujeme fyzické obchodování s digitální transformací.


  Přitom zvládnutí procesů elektronického obchodování, IT a dat jsou stále největším aktivem naší společnosti.


  A nejlepší na tom je, že to všechno stále jen začíná - Mysli globálně. Tisknout lokálně!"


  Wolfgang M. Lerchl

  Zakladatel, jediný vlastník, předseda dozorčí rady “

  Váš vlastní web-to-print shop: jednoduše a hned

  Jak to funguje:

  Prodávejte ve vlastní tiskárně a těšte se ze zkušeností a výkonu jedné z nejúspěšnějších internetových tiskáren v Evropě. Díky široké a neustále rostoucí nabídce produktů a služeb, nízkým cenám, rychlým dodacím lhůtám, vysoké kvalitě a osobní podpoře jsme umožní vám najednou nabízet tisíce produktů z oblasti tištěných produktů, textilních výrobků, reklamní technologie a velkoformátového tisku, obalového tisku, tisku fotografií a mnoha dalších. Tímto způsobem se můžete stát online tiskárnou, své vlastní peníze a zúčastněte se globálního trhu s objemem tržeb 100 miliard eur.


  Máte -li vlastní výrobní zařízení, můžete se dokonce rozhodnout vyrábět některé online objednávky z obchodu sami. Můžete těžit z nejmodernějších technologií v oblasti obchodu a editorů a také z komplexních nabídek služeb-bez jakýchkoli nákladů na nastavení, minimální doby nebo minimálního obratu.


  Staňte se online tiskárnou jednoduše a hned s vlastní obchodem!

  Spojte know-how špičkové online tiskárny s blízkostí k zákazníkovi

  Staňte se prodejcem

  Prodávejte ve svém vlastním obchodě web-to-print a těšte se ze zkušeností a výkonu jedné z nejúspěšnějších internetových tiskáren v Evropě. Díky širokému a trvale rostoucímu spektru produktů a služeb, nízkým cenám, rychlým dodacím lhůtám, vysoké kvalitě a osobním službám 24/7 umožňuje přímý přístup na trh ke globálnímu objemu prodeje 100 miliard EUR - jednoduše a hned!


  Staňte se online tiskárnou

  Online tiskárny mají své vlastní tiskové kapacity. Prodáváte pomocí svého vlastního obchodu web-to-print a v reálném čase ovládáte, které online objednávky chcete vyrábět sami a které by měly být vyráběny externě. Můžete také integrovat své vlastní produkty do své nabídky - nebo rovnou do celkového portfolia print24. Prostřednictvím marketingového a prodejního dosahu našich portálů budou vaše produkty následně uváděny na trh na 26 trzích a v 18 jazycích - a pro vás zcela bez rizika. Můžete těžit z nejmodernějších technologií v oblasti obchodu a editorů a také z komplexních nabídek služeb-Žádné zřizovací náklady, minimální doba trvání, minimální obrat.

  Vaše výhody:

  • Přístup na trh s celosvětovým objemem prodeje 100 miliard EUR
  • Žádné zřizovací náklady, minimální doba, minimální obrat
  • Bezplatné používání našeho vyzkoušeného online tisku a online editoru
  • Žádné investice do vlastního obchodního systému, hardwaru a softwaru
  • Komplexní backendový software s informacemi o obchodu v reálném čase
  • Trvalá expanze produktů a neustálá vylepšení služeb
  • Další marketingová příležitost pro vlastní produkty
  • Osobní pomoc a bezplatná podpora
  • Celá komunikace a dodání ve vzhledu partnerského obchodu “

  Podílejte se na růstu print24 jako produkční partner

  Unitedprint disponuje moderními vlastními výrobními kapacitami v oblasti ofsetového tisku, digitálního tisku a reklamní techniky a velkoformátového tisku. Podrobné softwarové výrobní postupy optimalizují denní produkci v našich výrobních závodech. 


  Nepřetržitý provoz a dlouhodobá spolupráce s výrobními a logistickými partnery nám umožňují individuálně vyrábět a dodávat tiskové produkty do 24 hodin od objednávky - a to po celé Evropě!

  Máte zájem o výrobní partnerství?

  Neustále hledáme výrobní partnery, kteří dokážou splnit naše kvalitativní a kvantitativní požadavky, abychom mohli našim zákazníkům nabídnout větší produktové portfolio s ještě rychlejšími dodacími lhůtami. Do našeho portfolia můžete přinést speciální nebo specializované produkty - například z kategorie gastronomických produktů nebo propagačních předmětů. Díky marketingovému a prodejnímu dosahu našich portálů bude vaše nabídka uvedena na trh na 26 trzích a v 18 jazycích - a pro vás zcela bez rizika. Dovolte nám tedy, abychom vás pozvali, abyste spojili své výrobní kapacity a know-how se silou elektronického obchodování společnosti Unitedprint a napsali společný příběh o úspěchu.

  Kariéra na print24

  print24 je moderní společnost zaměřená na inovace a růst zaměřená na elektronický obchod. S více než 500 zaměstnanci z 35 zemí jsme jednou z předních evropských společností poskytujících online tisk. Svým zaměstnancům nabízíme vzrušující zaměstnání v oblasti tisku a médií. Ať už jde o IT, marketing, výrobu (od předtiskové přípravy přes výrobu po expedici, údržbu strojů a stavební služby) nebo v jiných oblastech-pracovní příležitosti jsou rozmanité. U nás se nepočítá jen technické know-how: naši mladí tým dynamických a kreativních myslí má vysokou míru touhy učit se a zvědavost. Stručně řečeno: prostředí, kde mohou rozvíjet své kreativní nápady a kde je práce zábavná. Svým zaměstnancům nabízíme nejen profesionální vyhlídky a příležitosti pro další vzdělávání, ale také výjimečné prostředí, ve kterém je s nimi zacházeno s respektem a otevřeností.


  I když jste neabsolvovali odborná školení v oblasti tisku, umožníme vám vstoupit do naší společnosti a s podporou našich odborných pracovníků vás mimo jiné kvalifikují na provozovatele tisku. Naše divize upCampus, která je konkrétně zodpovědná za odborná školení i za průběžné a pokročilé vzdělávání, nabízí našim zaměstnancům mnoho příležitostí k jejich osobnímu profesnímu rozvoji V rozmanitém pracovním prostředí vás naši specializovaní zaměstnanci a také mít možnost zúčastnit se rozsáhlých školení a kvalifikačních opatření.

  Ve společnosti print24 jsou uznávány úspěchy a podporovány silné stránky. Noví zaměstnanci se stávají součástí angažovaného týmu, který využívá příležitosti a udává trendy.


  Jsme držiteli prestižního ocenění „TOP národní zaměstnavatel 2016“, udělovaného zpravodajským časopisem FOCUS a ve spolupráci s hodnotícím portálem „kununu“ a několikrát bylo uděleno drážďanskou průmyslovou a obchodní komorou jako cvičná společnost.


  Zvláštní důraz klademe také na správnou rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, což se odráží v naší komplexní koncepci zdraví a prevence. To zahrnuje vlastní fyzioterapii společnosti a také vlastní fitness centrum s pestrou nabídkou kurzů.


  Náš profil doplňují další doplňkové výhody, jako je penzijní plán sponzorovaný společností, místa ve školce nebo Dresdner Verkehrsbetriebe.