lieferadresse Facebook_Mobile rechnung Created with Sketch. lieferadresse Created with Sketch. Finnland Icons/Info Created with Sketch. Icons/Info Created with Sketch. Icons/Info Created with Sketch. Created with Sketch. Created with Sketch.

  Może to być szczególnie interesujące dla ciebie:

  Reklama techniczna

  Folie samoprzylepne

  Produkty drukarskie

  Kalendarz ścienny

  Produkty drukarskie

  Kalendarze miesięczne

  Produkty reklamowe

  Skrobak do lodu

  Produkte tekstylne

  Czapki

  O print24

  print24 to marka Unitedprint.com SE, innowacyjnego i globalnie aktywnego przedsiębiorstwa e-commerce w sektorze druku i mediów. Jako jedna z wiodących drukarni internetowych w Europie, działamy w 22 krajach.


  Podstawą naszego modelu biznesowego jest stałe zwiększanie korzyści klienta. Już ponad milion zadowolonych użytkowników zaufało ofertom naszych dziewięciu marek i wybiera spośród ponad pół miliona kombinacji produktów i usług - takich jak dostawa w całej Europie w mniej niż 24 godziny. W swojej młodej historii Unitedprint zarobił już ponad 1 miliard euro.


  print24 konsekwentnie realizuje ideę platformy i otwiera się na partnerstwo zarówno w produkcji, jak i sprzedaży. W ten sposób firma odgrywa decydującą rolę w kształtowaniu przyszłości branży web-to-print.

  „Dzięki web-to-print, jako pierwsi inicjatorzy, łączymy handel fizyczny z cyfrową transformacją.


  W ten sposób opanowanie procesów e-commerce, IT i danych są w coraz większym stopniu największym atutem naszej firmy.


  A co najlepsze, to wszystko dopiero się zaczyna – Myśl globalnie. Drukuj lokalnie!"


  Wolfgang M. Lerchl

  Założyciel, jedyny właściciel, przewodniczący rady nadzorczej"

  Twój własny sklep internetowy od druku: prosty i natychmiastowy

  Jak to działa:

  Sprzedawaj we własnej drukarni i korzystaj z doświadczenia i wydajności jednej z odnoszących największe sukcesy drukarni internetowych w Europie. Dzięki szerokiej i stale rosnącej gamie produktów i usług, niskim cenom, szybkim terminom dostaw, wysokiej jakości i osobistemu wsparciu, my umożliwią Ci oferowanie jednocześnie tysięcy produktów z zakresu produktów drukowanych, tekstyliów, techniki reklamowej i druku wielkoformatowego, druku opakowań, druku zdjęć i wielu innych. W ten sposób możesz zostać drukarnią internetową i uczestniczyć w globalnym rynku o wartości sprzedaży 100 miliardów euro.


  Jeśli masz własne zakłady produkcyjne, możesz zdecydować się na samodzielne wykonanie niektórych zamówień online w sklepie. Korzystasz z najnowocześniejszej technologii sklepowej i wydawniczej oraz kompleksowej oferty usług - bez żadnych kosztów konfiguracyjnych, minimalnych wymogów lub minimalnych obrotów.


  Zostań drukarnią internetową, łatwo i natychmiast z własnym zapleczem!

  Połączenie know-how czołowej drukarni internetowej z bliskością klienta

  Zostań sprzedawcą

  Sprzedawaj we własnym sklepie web-to-print i korzystaj z doświadczenia i wydajności jednej z odnoszących największe sukcesy drukarni internetowych w Europie. Dzięki szerokiej i stale rosnącej gamie produktów i usług, niskim cenom, szybkim terminom dostaw, wysokiej jakości i osobistej obsłudze 24/7, umożliwiasz bezpośredni dostęp do rynku globalnej sprzedaży o wartości 100 miliardów euro - prosty i natychmiastowy!


  Zostań drukarnią online

  Drukarnie internetowe mają własne możliwości drukowania. Sprzedajesz z własnym sklepem web-to-print i kontrolujesz w czasie rzeczywistym, które zamówienia online chcesz wykonać samodzielnie, a które powinny być produkowane zewnętrznie. Zachęcamy również do zintegrowania własnych produktów ze swoją ofertą - lub od razu z całym portfolio print24. Dzięki marketingowo-sprzedażowemu zasięgowi naszych portali Twoje produkty będą sprzedawane na 26 rynkach i w 18 językach – i to całkowicie bez ryzyka. Korzystasz z najnowocześniejszej technologii sklepowej i wydawniczej oraz kompleksowej oferty usług - bez żadnych kosztów konfiguracyjnych, minimalnych wymogów lub minimalnych obrotów.


  Twoje korzyści:

  • Dostęp do rynku do globalnej sprzedaży o wartości 100 miliardów euro
  • Brak kosztów budowy, minimalnego okresu, minimalnego obrotu
  • Bezpłatne korzystanie z naszej wypróbowanej i przetestowanej drukarni internetowej i edytora online
  • Brak inwestycji we własny system sklepowy, sprzęt i oprogramowanie
  • Kompleksowe oprogramowanie backendowe z informacjami o sklepie w czasie rzeczywistym
  • Stała ekspansja produktów i ciągłe ulepszanie usług
  • Dodatkowa możliwość marketingowa dla własnych produktów
  • Osobista pomoc i bezpłatne wsparcie
  • Cała komunikacja i wysyłka w charakterze sklepu partnerskiego"

  Weź udział w rozwoju print24 jako partner produkcyjny

  Unitedprint dysponuje nowoczesnymi zdolnościami produkcyjnymi w zakresie druku offsetowego, druku cyfrowego i technologii reklamowej oraz druku wielkoformatowego. Szczegółowe procesy produkcyjne oparte na oprogramowaniu optymalizują codzienną wydajność w naszych zakładach produkcyjnych.


  Praca 24/7 oraz długoletnia współpraca z partnerami produkcyjnymi i logistycznymi pozwalają nam na indywidualną produkcję i dostawę produktów poligraficznych w czasie krótszym niż 24 godziny od zamówienia - w całej Europie!

  Czy jesteś zainteresowany partnerstwem produkcyjnym?

  Bezustannie szukamy partnerów produkcyjnych, którzy mogą spełnić nasze wymagania jakościowe i ilościowe, aby móc zaoferować naszym klientom większe portfolio produktów z jeszcze szybszymi terminami dostaw. Zapraszamy do wprowadzenia do naszego portfolio produktów specjalnych lub niszowych - na przykład z kategorii produktów gastronomicznych czy artykułów promocyjnych. Dzięki marketingowemu i sprzedażowemu zasięgowi naszych portali Twoja oferta będzie sprzedawana na 26 rynkach i w 18 językach – i to całkowicie bez ryzyka. Zapraszamy zatem do połączenia swoich zdolności produkcyjnych i know-how z potęgą e-commerce i napisania wspólnej historii sukcesu z Unitedprint.

  Kariera w print24

  print24 to nowoczesna, zorientowana na innowacyjność i rozwój firma e-commerce. Zatrudniając ponad 500 pracowników z 35 krajów, jesteśmy jedną z wiodących europejskich firm poligraficznych online. Oferujemy naszym pracownikom ekscytujące miejsca pracy w dziedzinie druku i mediów. Czy to w IT, marketingu, produkcji (od przygotowania do druku po produkcję, wysyłkę, konserwację maszyn i usługi budowlane) lub w innych dziedzinach - możliwości pracy są różnorodne. U nas liczy się nie tylko wiedza techniczna: nasz młody zespół dynamicznych i kreatywnych umysłów charakteryzuje się dużą chęcią do nauki i ciekawością. W skrócie: środowisko, w którym można rozwijać swoje kreatywne pomysły, a praca jest przyjemnością. Oferujemy naszym pracownikom nie tylko perspektywy zawodowe i możliwości dalszych szkoleń, ale to także wyjątkowe środowisko, w którym są traktowani z szacunkiem i otwartością.


  Nawet jeśli nie ukończyłeś szkolenia zawodowego w zakresie poligrafii, umożliwimy Ci dołączenie do naszej firmy, a przy wsparciu naszej kadry specjalistów zakwalifikujemy Cię m.in. na operatora prasy. Nasz dział upCampus, który jest szczególnie odpowiedzialny za szkolenia zawodowe, jak również szkolenia ustawiczne i zaawansowane, oferuje naszym pracownikom liczne możliwości osobistego rozwoju zawodowego. W zróżnicowanym środowisku pracy nasi specjaliści poinstruują Cię o nowej pracy, a także możliwości wzięcia udziału w szeroko zakrojonych szkoleniach i działaniach kwalifikacyjnych.

  W print24 docenia się osiągnięcia i promuje mocne strony. Nowi pracownicy stają się częścią zaangażowanego zespołu, który wykorzystuje możliwości i wyznacza trendy.


  Posiadamy upragnioną nagrodę „TOP National employer 2016” przyznawaną przez magazyn informacyjny FOCUS i we współpracy z portalem ratingowym „kununu” kilkakrotnie zostaliśmy wyróżnieni przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Dreźnie jako firma szkoleniowa.


  Szczególną wagę przywiązujemy również do równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, co znajduje odzwierciedlenie w naszej kompleksowej koncepcji zdrowia i profilaktyki. Obejmuje to własny firmowy gabinet fizjoterapii, a także wewnętrzną strefę fitness z różnorodnymi kursami.


  Inne dodatkowe świadczenia, takie jak sponsorowany przez firmę plan emerytalny, miejsca w przedszkolu lub bilety na Dresdner Verkehrsbetriebe uzupełniają nasz profil.