Οι κάρτες μπορούν να χρησιμοποιηθούν με πολλούς τρόπους, π.χ. ως κάρτα πρόσβασης στο γυμναστήριο ή ως κάρτα μπόνους στο αγαπημένο σας κατάστημα. Οι κάρτες με μαγνητική λωρίδα είναι επίσης πολύ πρακτικές ως δωροκάρτες ή κουπόνια. Ταυτόχρονα, αυτές οι κάρτες μπορούν να χρησιμοποιηθούν και για branding. Μπορείτε να εκτυπώσετε κάρτες με μαγνητική λωρίδα με τα μοτίβα σας και με αποκλειστικά φινιρίσματα όπως ολογράμματα σε χαμηλό κόστος και εξαιρετική ποιότητα.