Όταν κάνει πια κρύο και αρχίζουν να πέφτουν τα πρώτα φύλλα, είναι ώρα για άνεση και άνετες κουβέρτες. Τι θα λέγατε να προσφέρετε για τον εξωτερικό χώρο του καφέ ή του εστιατορίου σας, κουβέρτες στο σχέδιο που επιθυμείτε; Ή δεν θα ήταν μια κουβέρτα με το μοτίβο σας ένα υπέροχο χριστουγεννιάτικο δώρο; Στην print24.com μπορείτε να επιλέξετε ανάμεσα από δύο ζεστές κουβέρτες υψηλής ποιότητας που μπορείτε να προσαρμόσετε με τις φωτογραφίες, τα γραφικά ή το κείμενο σας. Χρησιμοποιούμε σύγχρονη τεχνολογία εκτύπωσης για να εξασφαλίσουμε εξαιρετική εκτύπωση στην υψηλότερη ποιότητα.